Почему Львовский мусор везут на Днепропетровщину? Где ждать пахучие фуры?

Во вторник, 27 сентября, в 12-00 в медиацентре Забеба по адресу: Днепр, Сичеславская Набережная, 19-а состоится пресс-конференция на тему:

Почему Львовский мусор везут на Днепропетровщину? Где ждать пахучие фуры?

В пресс-конференции примут участие:

  • Член Общественного экологического совета при Днепропетровской облгосадминистрации Вячеслав Горобец
  • Депутат Днепропетровского облсовета, член постоянной депутатской комиссии по вопросам экологии и энергосбережения  Павел Хазан

В сентябре в Днепропетровской области скандал по поводу львовского мусора разгорелся в нескольких населенных пунктах: в Днепре, в Синельниково и в Орловщине. Почему к нам везут всякую гадость? И как не допустить ее появления возле вашего дома?

Круглий стіл “Зелена економіка: виклики та ризики”

23 вересня 2016 року у Спейс Хабі (пр. О. Поля, 2А) пройшов круглий стіл для представників бізнесу Дніпропетровщини. Під час заходу проводилося обговорення перешкод існуючої нормативно-правової бази, які стримують зелену модернізацію економіки.

Нагадуємо, що круглий стіл “Зелена економіка: виклики та ризики” розпочав цикл заходів в рамках проекту “Створення сприятливих умов для зеленої модернізації економіки в Дніпропетровській області”, що реалізується громадською організацією «Зелений Світ – Друзі Землі» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, та в співпраці з Дніпропетровською обласною державною адміністрацєюї та Дніпропетровською обласною радою. Проект є частиною  Програми сприяння зеленій модернізації української економіки, що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Особливістю заходу стало те, що під одним дахом зібралися представники ТОП-20 забруднювачів області. Цього разу вони стали активними учасниками обговорення перешкод впровадження “зеленої еконономіки”. Вони не тільки вислухали думку експертів, а й висловили своє бачення заповнивши спеціальний опитувальник.

kr_stil

Олексій Ангурець, координатор проекту та ведучій заходу, відзначив:  “Система господарювання, яка досі домінує в Дніпропетровській області створювалася в СРСР періоду індустріалізації і зовсім не відповідає сучасним  умовам. Зелена економіка – як стиль господарювання, який забезпечує добробут через істотне скорочення ризиків від зміни навколишнього середовища може стати новою моделлю, яка дозволить Україні стати конкурентноздатною в сучасному світі.”

kr_stil_anhurets

Своєю промовою присутніх налаштував на  плідну роботу  Петер Шмаль (Peter Schmahl), заступник Генерального Консула Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку.

kr_stil_shmal

Руслан СТРІЛЕЦЬ – директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації – розказав про нові можливості для типової української промисловості, про співпрацю із владою та зміну світогляду.

kr_stil_strilets
Вячеслав ПОТАПЕНКО – директор ГО “Інститут зеленої економіки”, доктор економічних наук – описав бар’єри на шляху зеленої модернізації та визначив шляхи боротьби з ними.

kr_stil_potapenko
Олександр СКАКАЛЬСЬКИЙ – менеджер систем управління навколишнім середовищем, аудитор систем управління навколишнім середовищем – зробив детальний аналіз законів, їх слабкі сторони, вказав на невідповідність між екологічним податком та шкодою, яку наносить сучасна промисловість.

kr_stil_skakalskyi
Павло ХАЗАН – депутат Дніпропетровської обласної ради, член постійної комісії обласної ради з питань екології та енергозбереження – розказав про останні тенденції в відновлюваній енергетиці, її потенціалі та показниках розвинутих країн.

kr_stil_khazan
Сергій КУЧЕРЯВЕНКО – віце-президент Дніпропетровської торгово-промислової палати – закликав присутніх скористуватися вже діючими інструментами, які розроблені в ТПП. Вони допоможуть зробити аналіз та алгоритм для проведення на підприємствах  енергоефективних  заходів.

kr_stil_kucheriavenko

Підводячи підсумки та обговорюючи результати діалогу вкотре пересвідчилися в необхідності заходів такого типу.

Наступний семінар  заплановано на кінець жовтня, слідкуйте за анонсами.

Вечная память погибшим в Днепре полицейским

Они успели. Полицейские Ольга Макаренко и Артем Кутушев перед гибелью сделали все, что могли. Они успели открыть огонь. Ранили убийцу в живот.

По первоначальному сообщению МВД убийцу ранила Ольга, но теперь МВД скорректировало информацию – точный выстрел сделал Артем. Убийце пришлось обратиться в больницу, и благодаря этому его взяли сейчас в больнице Мечникова в Днепре. Нападавший на полицейских был слишком здоров, одна пистолетная пуля его остановить не смогла, а больше точных выстрелов лейтенант не успела сделать – убийца также открыл огонь в упор. Фотографию убийцы ставить не хочу – противно. Но это действительно он, совпадение с видео точное. Ольга Макаренко и Артем Кутушев пришли в патрульную полиции совсем недавно, с гражданской службы. Простая и рутинная проверка документов… Это боевое столкновение стало для них первым и последним в жизни.

У Ольги осталось двое сыновей, у Артема – дочь.

Они приняли этот бой ради каждого из нас.

Благодаря тому, что они остановили машину с преступником, он напал на них, а не поехал дальше творить свои черные дела. Они обеспечили задержание опасного преступника, разыскиваемого по подозрению в совершении особо тяжких преступлений. Спасли жизни мирных граждан.

Они погибли, до конца преданные присяге народу Украины.

Юрий Бутусов

police