Як захиститися та зменшити негативний вплив забруднень на ваш організм

5,5 мільйона людей в усьому світі вмирають щорічно передчасно через те, що дихають забрудненим повітрям. Ми порадимо, як захиститися та зменшити негативний вплив на ваш організм.
Хоча найкращим способом захистити населення від негативного впливу забрудненого повітря – це перейти на відновлювальні джерела енергії.

Ми виклали тут кілька ідей, спираючись на поради від науковців та експертів із питань навколишнього середовища.

1. Використовуйте бічні вулиці, коли пересуваєтеся пішки.

Аналізуючи рівні забруднення вздовж популярних маршрутів через місто, дослідники виявили, що, пересуваючись бічними, а не головними вулицями, можна зменшити вплив забруднення до 60%. Отже, варто дізнатися, чи існують інші маршрути, якими ви можете скористатися.

2. Проводьте час у парку.

Поки що дослідження про вплив окремих дерев на зменшення забруднення атмосферного повітря продовжуються. Одначе, вам точно варто раз на тиждень прогулюватися у місцевому парку, зокрема, обирайте парки на околицях міста, далеко від автомобільних доріг. Більше того, відвідування вашого місцевого парку також може мати позитивний вплив на психічне здоров’я.

3. Ставайте позаду на перехрестях та пішохідних переходах.

Вихлопи від автомобілів, вантажівок та автобусів сконцентровані саме біля пішохідних переходів, оскільки транспортні засоби уповільнюються поблизу світлофорів, тому в цих зонах може розвинутися сильне забруднення. Тому, щоб уникнути вдихання великої концентрації газів у випадку, якщо ви чекаєте перетину вулиці, зачекайте на кілька кроків назад, де повітря трохи чистіше.

4. Відкрийте ті вікна вдома, які знаходяться якомога далі від автодоріг

Відкривати вікна – корисно, щоб впустити свіже повітря в оселю. Але якщо ви живете біля жвавої дороги, відкриття вікон часто означає, що замість чистого повітря ви запустите небезпечні вихлопи від авто. Отже, коли ви провітрюєте свій будинок, використовуйте вікна, віддалені від доріг.

5. Уникайте пробіжок у години пік

Забруднення повітря підвищується під час години пік. Якщо ви займаєтеся фізичними вправами на свіжому повітрі, найкращий час для пробіжки – це рано вранці, коли трафік зростає, або увечері (через кілька годин після того, як рівень руху зменшився), коли повітря буде чистішим.

Ці дуже прості поради насправді допоможуть вам зменшити негативний вплив забрудненого повітря на ваш організм.

За матеріалами: https://2plus2.ua/novyny/5-porad-yaki-dopomozhut-vam-zahistitisya-vid-zabrudnennya-povitrya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *