Збірка кращих стратегічних документів з розвитку велотранспорту

Плани розвитку велотранспорту, стратегії велосипедних міст та рекомендації з проектування для велосипедного транспорту – це огляд стратегій, планів та керівних принципів у сфері велотранспорту з різних країн. Документ включає приклади як національних, так і місцевих документів. Ця інформація буде корисною для фахівців з підготовки стратегічних документів, спеціалістів транспортних відомств, містобудівників і фахівців, що працюють для поліпшення комфорту та безпеки руху велотранспорту. Документи, включені у цю колекцію, в основному, були розроблені транспортними відомствами, які вважають велосипед одним із транспортних засобів у транспортній системі.

Більшість з представлених документів ставить стратегічну мету збільшити частку поїздок на велосипеді шляхом вивчення та включення різних факторів, що впливають на комфорт, безпеку, поєднання різних видів транспорту, доступність та ін.

Додатково у збірці також представлені документи з облаштування систем громадських велосипедів, велосипедних парковок та рекомендації щодо загального планування простору вулиць.

Документ підготовлено Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, матеріали викладено англійською.

Посилання на документ: http://velotransport.info/wp-content/uploads/overview-cycling-policies-_-Jan-2014-GIZ-SUTP-.pdf

 

Джерело: http://velotransport.info/?p=3123

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *