Всі записи автора press-centre

6-7 липня у Піщанці відбудеться Міжнародний форум, присвячений проблемам річки Дніпро

Річка Дніпро – головна водна артерія України, що забезпечує водою 70% населення країни, сьогодні опинилася на межі гідроекологічної кризи.

Тож з метою привернення уваги до її критичного екологічного стану й інших водних об’єктів України, поліпшення якості питної води та здійснення державної політики у сфері водопостачання й водовідведення, реалізації проектів з енергоефективності та енергозбереження у галузі водопровідно-каналізаційного господарства, до Міжнародного дня Дніпра відбудеться Перший міжнародний водний форум “Борисфен-2018”. Читати далі 6-7 липня у Піщанці відбудеться Міжнародний форум, присвячений проблемам річки Дніпро

Байєр продовжить отруювати людей та планету “замість” Монсанто

Злиття між “Байєром” та “Монсанто” швидше за все буде завершено в четвер. Історія вже розбивається в новинах в різних країнах. Ім’я Монсанто також зникне, але не його історія отруєння людей і планети, або пошкодження ГМО та пестицидів, які він має на ринку. Тепер вони належатимуть Bayer.

Брюссель, 4 червня – реагуючи на рішення Байєра відмовитися від назви Монсанто в рамках свого майже повного захоплення гіганта агробізнесу, Адріан Беб, член кампанії з харчових продуктів та сільського господарства Friends of the Earth Europe сказав:

“Bayer стане” Монсанто “у всьому, крім імені, якщо він не приймає рішучих заходів, щоб дистанціюватися від суперечливого минулого хімічного гіганта США. Якщо він продовжуватиме розповсюджувати небезпечні пестициди та небажані ГМО, то він швидко опиниться на тому ж глобальному опорі, який Монсанто зробив ”

Очікується, що Bayer завершить свою поглинання Монсанто в четвер, 7 червня. [1]

У 2015 році шість найбільших агрохімічних компаній становили близько 75% світових агрохімічних продажів і близько 65% частки світового ринку насіння. Після того, як регулятори не зможуть припинити недавнє поглиблення злиттів, більшість агрохімікатів та насіння буде контролювати лише чотири мегакомпанії. Bayer отримає 20 мільярдів євро на продаж, Dover-DuPont Corteva Agriscience – 12,4 мільярда євро, ChemChina-Syngenta – 11 мільярдів, а 7,9 мільярда – BASF. [2]

ENDS

***

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Адріан Беб, активіст з питань харчування та сільського господарства Friends of the Earth Europe: adrian.bebb@foeeurope.org / +49 160 949 001 63

[1] https://www.cnbc.com/2018/06/04/with-deal-to-close-this-week-bayer-to-retire-monsanto-name.html
[2] https://www.reuters.com/article/us-monsanto-m-a-bayer-share-issue/bayer-launches-7-billion-cash-call-to-fund-monsanto-deal-idUSKCN1IZ0QE

Цілі сталого розвиту: Дніпро-2030. Регіональна доповідь

Забезпечення сталого розвитку є глобальним імперативом та особливо актуалізується для України з огляду на економічні, соціальні та екологічні виклики, що постають перед нею. Реформа децентралізації влади в Україні зумовила необхідність у конкретизації на регіональному рівні шляхів досягнення Цілей сталого розвитку, визначених у Національній доповіді “Цілі сталого розвитку: Україна”, процес адаптації якої було завершено в 2017 році. Ініційоване Дніпропетровською областю за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Інституту суспільно-економічних досліджень та у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні обговорення адаптованих завдань, показників для їх моніторингу та прогнозних значень фіналізувалося в регіональній доповіді “Цілі сталого розвитку: Дніпро-2030”, яка формує дорожню карту сталого розвитку регіону.

У публікації враховано рекомендації та експертні оцінки широкого кола представників громадянського суспільства: консультантів із різних сфер господарської діяльності, науковців, бізнесменів, державних службовців регіонального та місцевого рівнів. Регіональні консультації та підготовка регіональної доповіді є важливим кроком у демократизації процесів управління сталим регіональним розвитком.

З повним текстом публікації можна ознайомитись за посиланням: Цілі сталого розвитку. Дніпро-2030