Екологічна комісія досліджує малі річки

Екологічна комісія досліджує малі річки

Лип 27, 2016

Сьогодні разом із депутатом облради Миколою Чабаненко, заступником голови облради Олегом Ісаєвим, представником громадської екологічної ради Вячеславом Горобцем та представником водгоспу Ігорем Потапенком в рамках діяльності робочої групи постійної комісії Дніропетровської обласної ради з питань екології та енергозбереження відвідали селища та села в Дніпропетровському району. Вивчали питання щодо запланованих заходів з покращення гідрологічного режиму р. Мокра сура в Кам’янському, Братському, Сурсько-Литовському та Новомиколаївці, а також р. Кільчень від Підгороднього до водосховища.

zsfoe_rechki_1

Звичайно наші малі річки потребують серйозної уваги, рівень води поступово падає. На це впливають і природні тенденції через зміни клімату і техногенне забруднення за рахунок сільськогосподарської діяльності. Звернули увагу на систематичне порушення водоохоронної зони, особливо в Підгородньому. Місцеві мешканці навіть скаржилися на своїх сусідів, що ті не дають купатися в Кільчені поблизу будинків, що виходять на узбережжя. Дякуємо начальнику Департаменту екології ОДА Руслану Стрільцю за надані пропозиції.

Аналізуємо все, що побачили та почули і визначаємо пріоритети щодо робіт по відновленню природного стану наших малих річок завтра на засіданні комісії з питань екології та енергозбереження.

zsfoe_rechki_2

zsfoe_rechki_3

zsfoe_rechki_4

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *